Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black
HomeStore
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
DDR5 288 Pin non-ECC Unbuffered DIMM
Frequency
5200
Latency
CL38-38-38-84
Latency
16 GB x 2
Data Transfer Bandwidth
41,600 MB/s (PC5 41600)
1.2V
Compatibility
Intel: Z690
Dimensions
32.7(H) x 140(L) x 7.5(W) mm
More Images
Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black - Image 2
Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black - Image 3
Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black - Image 4
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
Frequency
5200
CL38-38-38-84
16 GB x 2
Data Transfer Bandwidth
41,600 MB/s (PC5 41600)
1.2V
Compatibility
Intel: Z690
Dimensions
32.7(H) x 140(L) x 7.5(W) mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
1.2V
Team T-Force 32GB (2x16GB) FLBD532G5200HC40CDC01 Vulcan CL40 5200MHz DDR5 RAM - Black | JB Hi-Fi