Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM
HomeStore
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
DDR5 288 Pin non-ECC Unbuffered DIMM
Frequency
6400
Latency
CL40-40-40-84
Capacity
16GBx2
Data Transfer Bandwidth
51,200 MB/s
(PC5 51200)
Voltage
1.35V
Compatibility
Intel: Z690 / B660
Dimensions
46.1(H) x 144.2(L) x 7(W)mm
Warranty
Lifetime warranty
Select Seller
-70%
More Images
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 2
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 3
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 4
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 5
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 6
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM - Image 7
dimg.jpg
SPECIFICATIONS:
Module Type
Frequency
6400
Latency
CL40-40-40-84
Capacity
16GBx2
Data Transfer Bandwidth
51,200 MB/s
(PC5 51200)
Voltage
1.35V
Compatibility
Intel: Z690 / B660
Dimensions
46.1(H) x 144.2(L) x 7(W)mm
Warranty
Lifetime warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description
1.35V
Team 32GB (2x16GB) FF4D532G6400HC40BDC01 T-Force Delta RGB White CL40 6400MHz DDR5 RAM | JB Hi-Fi