GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply
HomeStore
The Gigabyte GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply delivers reliable performance with 80 PLUS Bronze (230V EU) efficiency, a single +12V rail, and comprehensive OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protections. Features include a quiet 120mm Silent Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan and soft-textured embossed cables for easy cable management. Ideal for stable and efficient PC builds.
-70%
More Images
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply - Image 2
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply - Image 3
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply - Image 4
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply - Image 5
GIGABYTE GP-P750BS 750W 80+ Bronze ATX Power Supply - Image 6
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
-70%NEW
Thumbnail 1
Queen - Logo T-Shirt (Large)
-70%NEW
Thumbnail 1
Avery 937343 Removable Use First Label 40mm Yellow/Black Box 500
-70%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Spirax 578A Sketch Book Side Open 64 Page 247x270mm 10 Pack
-70%NEW
Gigabyte B850 Aorus Stealth Ice AM5 ATX Motherboard
-70%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Spirax 555 Duplicate Tax Invoice And Statement Book No Carbon Pack 10
NEW
Unitek uHUB Q4 4-in-1 USB-C Hub - 10Gbps
-70%NEW
Quikstik Tagger Gun Tagging Tag
-70%NEW
Linkin Park - Black T-Shirt (Large)
-70%NEW
Quikstik Mark I Pricing Gun Label Removable 1500 Labels/Roll Fluoro Yellow Box 5
-70%NEW
Spirax P103 Exercise Book Dotted Thirds 14mm 70Gsm 48 Page A4 Red 20 Pack
-70%NEW
Spirax 10 Pack 550 Telephone Message Book Carbonless 160 Page 279x144mm
-70%NEW
Spirax P133 Graph Book 5mm Grid 64 Page A4 Yellow 10 Pack